تبلیغات
مجتمع تفریحی تجاری دکتر هشترودی - معرفی امکانات مجتمع
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آمار وبلاگ
» بازدیدهای امروز : نفر
» بازدیدهای دیروز : نفر
» كل بازدیدها : نفر
» بازدید این ماه : نفر
» بازدید ماه قبل : نفر
» تعداد نویسندگان : عدد
» كل مطالب ارسال شده: عدد
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :
درباره وبلاگ

با عرض سلام به همه دوستان عزیز به مجتمع تفریحی تجاری دکتر هشترودی خوش آمدید هدف از پدید آمدن این وبلاگ احداث پرتالی برای دانش آموزان گرامی مدرسه دکتر هشترودی و اطلاع رسانی اخبار و حوادث هایی در مدرسه با زبانی طنز گونه می باشد و به هیچ وجه قصد بی احترامی و استهزا مسئولین گرامی مجتمع نمی باشد
و همچنین از شما دوستان عزیز تقاضا داریم که از بحث هایی نظیر الفاظ رکیک و 18+ (مانند ک....) و جنبشهای رنگارنگ جدا خودداری فرمایید

با تشکر عباس،رضا،قدرت،حبیب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نظر شما در مورد امکانات رفاهی مجتمع چیست؟


پیام نگار


خوش آمدید
Create your flash banner free online
    
» معرفی امکانات مجتمع

با سلامی گرم و صمیمی خدمت همه دوستان گرامی امروز یک سری از امکانات بی نظیر مجتمع تفریحی تجاری مجتمع دکتر هشترودی رو بهتون معرفی می کنیم

امید است که مجموعه حاضر مطمح نظر شما دوستان و سروران گرامی قرار گیرد


نمازخانة مجتمع

در مجتمع تفریحی تجاری دكتر هشترودی اقامه نماز اهمیتی فوق العاده  دارد . لذا , برای جلب و جذب دانش آموزان به این فریضه محل مناسبی در نظر گرفته شده است كه تمامی امكانات نماز خانه از قبیل محراب , فرش و امثالهم را داراست.
حضور و مشاركت مسئولان مجتمع در اقامه نماز بهترین مشوق برای حضور دانش آموزان در این فریضه ی عبادی است . علاوه بر این در ضلع جنوبی مجتمع مسجد الرسول ( مسجد جامع شهرك  ) قرار گرفته است  و این فرصت را به مجتمع داده است كه برای برگزاری  مراسم خاص مذهبی از فضای آن مسجد بهره برداری به عمل آید.w


سالن های ورزشی

مجتمع  تفریحی تجاری دكتر هشترودی, سلامت روانی و جسمانی دانش آموزان را مقدم بر هر نوع آموزشی می داند, لذا , برای ایجاد امكانات ورزشی, سرمایه گذاری در خور توجهی صورت گرفته است.
حیاط مدارس حتی اگر بسیار بزرگ  هم باشد هرگز به عنوان محلی مناسب و امن برای ورزش دانش آموزان نیست,  بنابر این, مجتمع با در اختیار گرفتن مجتمع ورزشی بزرگ توانیر كه دارای استخر سرپوشیدة شنا , زمین چمن , سالن سرپوشیدة ورزشی برای فوتبال و بسكتبال و سایر امكانان ورزشی است ,  كلیه وسایل و امكانات لازم برای ورزش را در اختیار دانش آموزان قرار داده است.
دانش آموزان مجتمع فرهنگی آموزشی دكتر هشترودی مطابق برنامه منظمی در ساعات ورزش از امكانات وسیع و مجهز مجتمع ورزشی توانیر بهره مند می شوند و از آموزش مربیان كار آزموده ورزشی استفاده می كنند. این امكانات , ورزش را برای همه جذاب و دلپذیر كرده است .

s
 لابراتوار آموزش
 زبان انگلیسی ( HES )

از آنجا كه در كلاس های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه‏های متفرقه در سطح شهر ، به‏دلیل رعایت نكردن شرایط سنی شركت‏كنندگان در كلاس‏ها ، عوارض نامطلوبی مشاهده شده و از طرف دیگر دانش‏آموزان مجتمع علاقمند به شركت در كلاس‏های مذكور هستند، لذا این نیاز ، مجتمع را بر آن داشت تا با تشكیل كلاس‏های زبان انگلیسی در سطح یكی از بهترین كلاس‏های موجود اقدام نماید.این طرح با اجرای جدید ترین متد فراگیری زبان انگلیسی و با بكارگیری یك آزمایشگاه مجهز زبان كه  با استانداردهای جهانی مطابقت می‌كند، در این مجتمع به مورد اجرا درآمده است. هم‏اكنون كلاس‏های زبان انگلیسی با استفاده از استادان مجرب،  در محـل مجتمـع برگـزار می‌گردد.


cسالن غذاخوری
دانش آموزان مجتمع

 در زنگ های تفریح ، دانش آموزان می توانند از مواد خوراكی مجاز استفاده كنند. این مواد می تواند همراه دانش‌آموزان باشد و یا آنرا از بوفه خریداری كنند. ضمناً دستگاه گرم نگهدار غذا برای گرم نگاه داشتن‌غذاوصرف‌آن هنگام ظهر،درمدرسه موجود است.

w


کتابخانه

در طراحی و ساخت پردیسة تفریحی تجاری دكتر هشترودی، برای كتابخانه تعریفی فراگیر به عمل آمده است. در این ساختار كتابخانه فقط مجهز به كتاب نیست، بلكه، علاوه بر كتاب یك شبكة داخلی كامپیوتری نیز برای كتابخانه طراحی شده است كه امكان تحقیق و پژوهش را برای دانش آموزان و دبیران و سایر مراجعه كنندگان فراهم می آورد. سالن كتابخانة مجتمع در فضایی آرام قرار گرفته و در آن انواع و اقسام وسایل دیداری و شنیداری پیش بینی شده است. سالن مطالعة كتابخانه می تواند برای برگزاری سمینارها نیز مورد بهره برداری قرار گیرد. انواع مجلات و نشریات نیز در كتابخانة مجتمع در دسترس می باشد.


d

   
آزمایشگاه ها و
كارگاه مجتمع
آموزش دروس فقط بصورت تئوری و شیوه های اسكولاستیك قدیمی. هر چند لازم است ولی كافی نیست و عمق درك مطالب آموزشی وقتی مشخص می گردد كه مطالب مذكور تا آنجائیكه ممكن و میسر است در بوتة  آزمایش و تجربه قرار گیرد. مدارسی كه فاقد فضای آموزشی مناسب وطراحی شده هستند، از اینگونه امكانات ضرور آموزشی محروم می باشند.  در مجتمع تفریحی تجاری دكتر هشترودی منطقة 2،  طراحی ساختمان و پردیسة آموزشی و پژوهشی آن بصورتی انجام شده است كه فضای آزمایشگاهی و كارگاهی آن چون كلاس های درس دارای تمام امكانات لازم برای فراهم سازی آموزش عملی می باشد. در مكانهای فوق، علاوه برآشنا شدن با وسایل كمك آموزشی و فن‌آوری روز ، آزمایشگاه و كارهای ‌عملی دانش‌آموزان‌ ارائه می گردد.


d


کلاسهای حکمت و عرفان
این کلاسها توسط اساتید بزرگی چون دکتر رضا صدوقی برگزار شده و در این کلاسها به تحلیل و تفسیر آثار ارزشمندی چون دفتر پنجم مثنوی و آثار ایرج میرزا پرداخته می شود.
 سایت کامپیوتر مجموعه
 

سایت كامپیوتر مجتمع آموزشی دكتر هشترودی با بهره گیری از جدیدترین فناوری  و  داشتن سیستمهای كامپیوتری مناسب یكی دیگر از امكانات مجتمع  می باشد.

این سایت كه در سال 84 با همت و اراده مدیران مجتمع از شكل قدیمی خود خارج شد و با تلاش جمعی از دوستان كلیه سیستمها به Pentium 4 ارتقا یافته و شبكه داخلی آن نصب گردید . این سایت دارای یك كامپیوتر Server و تعداد 10 كامپیوتر Client كه  مجهز به انواع نرم افزارها و همچنین نرم افزار NSS جهت آموزش هر چه بهتر دانش آموزان  می باشد.

ضمنا سایت مجتمع امكان استفاده از اینترنت پرسرعتADSL را نیز جهت رفاه و استفاده هر چه بهتر دبیران و دانش آموزان فراهم نموده است .

f


کلاسهای آموزش رقص(عربی، تکنو،برک، ایروبیک و....)

مجتمع تفریحی تجاری دکتر هشترودی همواره سعی داشته که اعضای مجتمع را در همه رشته ها و ابعاد رشد و پرورش دهد که عکس های زیر نشانگر اینها می باشند:

در ضمن توجه داشته باشید که:

(هر گونه کپی برداری از عکس های زیر ممنوع می باشد پس از شما خواهشمندیم که هیچ گونه کپی برداری از عکس های زیر نشود)

متشکرم


http://up.iranblog.com/Files73/348513768be145368e9a.BMP


http://up.iranblog.com/Files73/3499c045fc184546ad03.BMPhttp://up.iranblog.com/Files73/9b45dbf4fcb24912b160.BMPhttp://up.iranblog.com/Files73/3392cc928bac4bdb8bd4.BMPhttp://up.iranblog.com/Files73/f34fa7ffd42a43d28481.BMPhttp://up.iranblog.com/Files73/e29ae8c3877b4f2aabd7.BMP


http://up.iranblog.com/Files73/c64d2c599fa1493fbf3e.BMP


http://up.iranblog.com/Files73/f7cecf9a290f4d8c8d54.BMP


(برای مشاهده عکسها با سایز بزرگتر بر روی آنها کلیلک کنید)برچسب :

نویسنده: عباس،رضا،قدرت،حبیب | تاریخ: سه شنبه 18 آبان 1389 موضوع: پیش دانشگاهی , دبیرستان , راهنمایی , لینک ثابت نظر ها ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
» روز معلم مبارک

» سال نو مبارک

» یک تقاضای دوستانه!

» معرفی امکانات مجتمع

» یاد باد آن روزگاران یاد باد

» طرح تکریم

» پاچه خوار و سگ.........

» لیست کادر آموزشی

صفحات دیگر